AIT Nord maakütte blogi

Pane kampsun selga, võta tass kuuma kohvi, loe meie blogi ja kui siis kah soe ei hakka, tuleb Sul ilmselt kodune küttesüsteem välja vahetada.

AIT Nord jätkab kõigi klientide eest hoolitsemist!

postitas Mart Maaküte | 16.märts 2020

Head sõbrad! 

Te saate praegu sarnaseid pöördumisi kõigilt tuttavatelt ja võõrasteltki. Ning võib juhtuda, et ühel hetkel tekib tüdimus. Aga mõnikord on lihtsalt nii, et tüdimusel ei tohi lasta tekkida. See kord on praegu kätte jõudnud.   

Hoidke palun üksteist ja olge tähelepanelikud. Eriti nende suhtes, kes riskirühmadesse kuuluvad. Noored uljaspead võivad ju arvata, et nende elu see viirus ei ohusta. Reeglina on neil õigus – ei ohustagi. Küll aga võib nakkushaigus meie kõigi kaudu nendeni jõuda, kel eluaastaid rohkem ja risk suurem. 

Koroonaviiruse levik peatub alles siis, kui selle nimel ühiselt pingutame. Püsige võimalusel kodus ja jälgige tähelepanelikult arstide ja võimude soovitusi. Valitsust on tore kiruda, aga teeme seda siis, kui hädaoht on möödas. 

 

AIT Nord jätkab kõigi klientide eest hoolitsemist. 

Meie soojuspumpade järelteenindus toimib jätkuvalt, kuid ajutiselt teeme seda eeskätt üle veebi ning telefonis. Hädajuhtudel tuleb muidugi ka tehnik kohale – küte ja soe vesi on ikkagi elutähtsad. Sellisel juhul on aga oluline, et kliendi ja tehniku vahel ei oleks lähikontakti. 

Ma tean, kui raske see on: kõik AIT Nordi tehnikud on ju sellised, keda tahaks iga hinna eest kallistada 🙂 Praegu on see hind aga lubamatult kõrge – embame üksteist taas siis, kui oht läbi. 

Hoidke end ja oma lähedasi!

Armastusega

Rasmus Leibur

AIT-Nord OÜ juhataja