AIT Nord maakütte blogi

Pane kampsun selga, võta tass kuuma kohvi, loe meie blogi ja kui siis kah soe ei hakka, tuleb Sul ilmselt kodune küttesüsteem välja vahetada.

Igav? Ja ongi hea!

postitas Rain Laanemets | 23.november 2020
„Mulle meeldib saada klientidelt positiivset tagasisidet,” ütleb AIT Nordi tegevjuht Rasmus Leibur. „Paraku kaasneb sellega üks häda: pelgalt kiitust kuuldes läheb elu igavaks. Alpha Innotec Split seeria puhul on see aga vältimatu – meie kliendid on tootest vaimustuses ja kiidavad seda taevani.”
Värskeim tunnustus tuleb Harjumaalt. Tore ja töökas pere otsustas oma eramu küttesüsteemi uuendada, sest loodus jakeskkonnasäästlikkus on nende jaoks olulised märksõnad. 
Lisasime hoone küttesüsteemile Alpha Innotec õhk-vesi soojuspumba L8 Split, mis varustab nüüdsest tervet maja kütte ja sooja tarbeveega. 
Kogu küttesüsteemi veemassi tõstmiseks liitsime süsteemile ka 100liitrise akumulatsioonipaagi ja nii on tagatud piisav sulatusvesi soojuspumba aurusti jaoks. Lisaks kujuneb akumulatsioonipaagi abil kogu küttesüsteemi veemass piisavaks ja nõnda suudab soojuspump võimalikult sujuvaid töötsükleid teha. 
Süsteemi ehitas ja käivitas Koverek OÜ, toodete tarne ja hoolduse eest vastutab aga AIT Nord. 
„Igav või mitte,” naerab Rasmus Leibur, „aga tegelikult peavadki mõned asjad liigsete üllatusteta sujuma. Kodune küttesüsteem on just selline asi ja mul on hea meel, et järjest enam Eesti peresid odavatele koopiatele Saksa originaali eelistavad. Sest olgem ausad, millise sõidukiga sa kaugemale jõuad: Lada või Audiga? Alpha Innotec on soojuspumpade Audi – kindel, töökas ja vaikne.”