Konsultatsioon ning nõustamine

Me ei maga enne, kui Su kodu, kontor või kasvõi tööstuskompleks on korralikult soojaks köetud.
Ja kui vajad Jõuluvana või meest, kes pulmas “kibe!” hüüab, siis saame sellegagi hakkama.

Konsultatsioon ning nõustamine

Kõik algab ideest. Tule meile külla ning lao oma mõtted lauale. Rohkem ei olegi vaja, ülejäänu paneme juba koos paika. Selleks teeme samm-sammult läbi terve rea erinevaid meeldivaid toiminguid ning jõuame lahenduseni, mida siis juba nii paberil kui ka tegelikkuses ellu viime.

 • Tehniline nõustamine – viime Su juure tasandini kurssi pakutava lahenduse, kasutatavate seadmete ning prognoositavate tulemustega.
 • Olustikuga tutvumine – olgu selleks detailne projekt, kliendi enda visandatud eskiis või lihtsalt uljas idee, mis ootab võimalust tegelikkuseks saada.
 • Hinnapakkumine – kui meil on selge, millised on Sinu vajadused ja objekti olustik, saame teha täpse hinnapakkumise.
 • Tasuvusanalüüs ning arvutused – arvutuste ning analüüside eesmärk on anda üksikasjalik ülevaade pakutavate lahenduse tootlikkusest ning üleüldisest tasuvusajast.
 • Loodame, et nüüdseks on Sinu ja meie vahele tekkinud piisav keemia, et viia suhe järgmisele tasandile: lööme käed ning teeme Sinu esialgsest ideest igapäevase tegelikkuse!
Pikaajaline kogemus, rohkem tedmisi, vähem jama

Me oleme küttesüsteemide paigaldamisega tegelenud üle 10 aasta. Sajad rahulolevad kliendid ei saa eksida – me teeme oma asja hästi!

Kvaliteetne hooldus käib koos kvaliteetse pumbaga

Hästi töötava küttesüsteemi võti on korralik hooldus. Müüa oskab tänapäeval igaüks. Oluline on see, mis peale müüki juhtuma hakkab.

Äge meeskond, valmis Sinuga suhtlema igal ajal!

Ait-Nordis käivad töö ja vile koos – sõna otseses mõttes. Kui ei usu, tule meie juurest läbi ja tee oma silma ja kõrvaga kindlaks.

Küsi pakkumist

Parimad

Täpsema infopäringu sooritamiseks vajuta nuppu.

 • 1
  Võta ühendust

  Tule meile külla ja tee kindlaks, kas me Sulle meeldime. Vastame kõigile Su küsimustele (ka sellele, mis värvi on armastus).

 • 2
  Vaatame probleemile otsa

  Aitame Sul selgusele jõuda, milline lahedus Sulle parim oleks. Joonistame Su idee reaalseks plaaniks ning teeme detailse hinnapakkumise.

 • 3
  Hakkame tööle!

  Lööme käed ja muudame ühise nägemuse tegelikkuseks. Paigaldame Sulle küttesüsteemi, mis laseb Sul tegelda asjadega, mida Sa armastad.

Tooted

Efektiivne