AIT Nord maakütte blogi

Pane kampsun selga, võta tass kuuma kohvi, loe meie blogi ja kui siis kah soe ei hakka, tuleb Sul ilmselt kodune küttesüsteem välja vahetada.

Kui ei ole surmatõbi, Alpha Innotec toob abi

postitas Rain Laanemets | 28.september 2020

Kui mõni asi tundub võimatu, piisab teinekord lihtsalt küsimisest. Näiteks siis, kui su muidu mõnusas elumajas jahedaks kisub. Ela sa Tallinnas või kõige kaugemas Eesti otsas, probleem võib laheneda kiiremini, kui ette oskad kujutada.

Ei paremat pole kuskil maal kui suisel ajal Saaremaal, kinnitab tuntud laulurida. Tegelikult on Saaremaal ka teistel aastaaegadel supermõnus, ainus häda on muidugi see, et sarnaselt ülejäänud Eestiga võib õhutemperatuur paiguti kaunis krõbedaks kiskuda. Ent maailm teab veel üht kuulsat ütlemist: kui ei ole surmatõbi, Alpha Innotec toob abi. Pole olemas jahedat ilma, on vaid ebapiisav küttesüsteem. 

Saarlased on targad inimesed ja teavad, kelle poole oma murega pöörduda. Nii juhtuski ühes imearmsas Saare elamus väikest viisi ime: külmavõitu majast sai kiiresti mõnusalt hubane elupaik. Kohalik ettevõte Koverek OÜ paigaldas hoonesse tervisliku ja keskkonnasõbraliku Alpha Innoteci küttesüsteemi, mille südames töötab õhk-vesi soojuspump LWA 122 V-Line

Täisautomaatne süsteem töötab hiirvaikselt ning seda on võimalik distantsilt jälgida ja isegi seadistada. Kui pererahvas pikemalt mandril peatub, pole neil koju tagasi jõudes vaja muretseda, kas elutoas piisavalt soojust jagub. Tuleb vaid mobiiltelefonis üht nuppu vajutada ning majas on täpselt selline temperatuur, nagu vaja. 

„Mulle meeldib töötada teadlike klientide ning heade masinatega,” ütleb AIT-Nordi tootejuht Raido Malõshev. „Saarlased on arukas rahvas, nad oskavad hinnata keskkonnasõbralikkust ning vaikselt töötavaid kütteseadmeid. LWA 122 V-line on just täpselt selline soojuspump: jahmatavalt efektiivne masin, mis teeb oma töö ära nii vaikselt, et isegi pehme lumesadu tundub selle kõrval lärmakas.”

Kuldsed sõnad! Ühine sinagi Alpha Innoteci klanniga ning saad sõna otseses mõttes omal nahal tunda, mida tähendab kvaliteetne soojus!