AIT Nord meeskond

Meile meeldib teha tõsiseid asju lõbusalt, muuta igavad tegevused põnevateks ja teha nalja seal, kus pahatihti nutma puhketakse. Ükski probleem pole nii suur, et selle ees vedelaks lüüa. Meie tiim on nooruslik ja uuendusmeelne, pahurat torumeest tuleb Sul mujalt otsida.

Meie meeskond

Usaldus

Kõik algab Sinust. Sul on idee. Võibolla on Sul visioon. Võibolla lihtsalt üks pisike soov.

Meie töö on Sinu idee, visioon või soov tegelikkuseks muuta. Ka Ait-Nord algas kunagi ühest peaaegu juhuslikust mõttest. Täna oleme me juba nii tugevad, et julgeme Sinu omi ellu viia.

Me tahame luua väärtust, sest usume, et ainult nii on meie meeskonna tegevusel mõtet. Võta meiega ühendust ja luba meil oma ideed tegelikkuseks muutes maailm veel paremaks kohaks teha.

Marius Vahter

Juhataja

Marius naudib elu kui protsessi. Ta ei planeeri liigselt ette ning oskab ka väikeste asjade üle rõõmu tunda. Talle meeldivad rannavõrkpall ja Dalai Laama, spagetid praevõi ja juustuga ning sinine värv. Marius armastab käia Itaalias (no muidugi – ta jumaldab ju spagettisid!) ning Võrtsjärve ääres. Ja muidugi seal, kus Sinu kodu soojaks muutmist vajab!

Marius Vahter

Rasmus Leibur

Müügiesindaja

Rasmus on kirglik mineraalvee ja Queeni fänn. Ta ei talu sõna “ei” ning ei võta seda kunagi vastusena, eriti kui asi soojuspumpasid või muid lahedaid küttevidinaid puudutab. Talle meeldivad kuulsa India guru Osho kirjutised ning vabal ajal mängib Rasmus pokkerit – tõsi, mitte kunagi Sinu küttesüsteemidega!

Rasmus Leibur

Raul Kukk

Müügiesindaja

Rauli lemmikinimene maailmas on Jimmy Fallon ja parimatel hetkedel suudab ta peaaegu sama hea koomik olla. Ta peab end positiivseks ning aktiivseks inimeseks, kuigi kipub teinekord natuke “pehmo” olema. Mis on tegelikult hea, sest kellele meeldiks ust jalaga lahti taguv müügimees? Raul joob kõvasti vett, nii et kui ta poole vestluse pealt korraks lahkub, siis ainult selleks, et endale vett juurde tuua!

Raul Kukk

Rain Laanemets

Müügiesindaja

Rain on ainus mees meie tiimis, kes kõike tõsiselt võtab, isegi naljategemist. Ja nalja teeb ta pagana hästi! Aeg-ajalt riputab Rain pipart keelele, õnneks siiski enda omale, sest talle maitseb tomatimahl. Autos kuulab ta Becki muusikat ja töö juures Sind, sest miski pole Ait-Nordi müügiesindajale tähtsam kui kliendi jutt. Või noh, tomatimahl on natuke tähtsam, aga Rain on õppinud need asjad teineteisest lahus hoidma.

Rain Laanemets

Heiko Juhkama

Järelteeninduse koordinaator

Heikot kõige rohkem inspireeriv inimene on Rowan Atkinson, aga ole mureta – Sinu küttesüsteeme hooldab ta paremini kui Mr Bean. Heikole meeldivad suurte värviliste piltidega raamatud (loe: soojuspumpade manuaalid) ning krõbe meekana tšilliga (loe: hiina köök). Heiko jumaldab oma pere ning sõpru (loe: Sind ja Sinu küttesüsteeme).

Heiko Juhkama

Kristiina Vahter

Raamatupidaja

Kristiina töötab õiges kohas, sest üle kõige hindab ta soojust! Aeg-ajalt põgeneb ta seda Taisse otsima, kuid enamasti pakuvad Kristiinale soojust tema lähedased ja sõbrad (ning loomulikult röögatu maasoojuspump, mille kolleegid Kristiina koju paigaldasid). Kristiina on mõõdutundetu melomaan, tema kõrvaklappides rokivad Trad.Attack!, The Avener, Ben Howard, Goldroom, Jacke Isac, James Blake, Little Dragon, Pitto, Pang, Pablo Nouvelle ja veel umbes tuhat artisti, kellest lihtsurelikud midagi kuulnud pole.

Kristiina Vahter

Kaur Allvee

Tehnik

Kaur on meie tiimi ainus külmafänn, sest tema lemmikpaik maailmas on Antarktika. Süüa meeldib talle aga kuumade paikade roogi, eriti tacosid. Kaur on teotahteline mees, koguni nii teotahteline, et peab oma lemmikraamatuks “tehnilist käsiraamatut”. Täpselt nii – Kaur loeb Sinu soojussüsteemi manuaali isegi siis, kui koduses voodis und ootab. Kui see ei ole kliendile pühendumine, siis mis on?

Kaur Allvee

Rando Lindsalu

Tehnik

Rando on üks parajalt paks ja tark mees. Mõni ime, sest kõik vabad hetked sisustab ta seapraadi süües või tugitoolisporti harrastades. Ja loomulikult meeldib Randole lugeda, eriti “Naksitralle”, mille tegevustik meenutab paljuski Rando enda tööd – kassidega tal võidelda ei tule, kuid imeilusa autoga ringi vurada ning teiste inimeste muresid lahendada aga küll!

Rando Lindsalu

Tahad meie tiimiga liituda?

Ait-Nord otsib alati inimesi, kes meie väärtusi jagavad. Kui tunned, et tahad inimeste kodusid soojemaks muuta, siis võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendust