AIT Nord meeskond

Meile meeldib teha tõsiseid asju lõbusalt, muuta igavad tegevused põnevateks ja teha nalja seal, kus pahatihti nutma puhketakse. Ükski probleem pole nii suur, et selle ees vedelaks lüüa. Meie tiim on nooruslik ja uuendusmeelne, pahurat torumeest tuleb Sul mujalt otsida.

Meie meeskond

Usaldus

Kõik algab Sinust. Sul on idee. Võib-olla on Sul visioon. Võib-olla lihtsalt üks pisike soov.

Meie töö on Sinu idee, visioon või soov tegelikkuseks muuta. Ka Ait-Nord algas kunagi ühest peaaegu juhuslikust mõttest. Täna oleme me juba nii tugevad, et julgeme Sinu omi ellu viia.

Me tahame luua väärtust, sest usume, et ainult nii on meie meeskonna tegevusel mõtet. Võta meiega ühendust ja luba meil oma ideed tegelikkuseks muutes maailm veel paremaks kohaks teha.

Rasmus Leibur

Juhataja

Rasmus on kirglik mineraalvee ja Queeni fänn. Ta ei talu sõna “ei” ning ei võta seda kunagi vastusena, eriti kui asi soojuspumpasid või muid lahedaid küttevidinaid puudutab. Talle meeldivad kuulsa India guru Osho kirjutised ning vabal ajal mängib Rasmus pokkerit – tõsi, mitte kunagi Sinu küttesüsteemidega!

Rasmus Leibur

Raul Kukk

Müügijuht

Rauli lemmikinimene maailmas on Jimmy Fallon ja parimatel hetkedel suudab ta peaaegu sama hea koomik olla. Ta peab end positiivseks ning aktiivseks inimeseks, kuigi kipub teinekord natuke “pehmo” olema. Mis on tegelikult hea, sest kellele meeldiks ust jalaga lahti taguv müügimees? Raul joob kõvasti vett, nii et kui ta poole vestluse pealt korraks lahkub, siis ainult selleks, et endale vett juurde tuua!

Raul Kukk

Rain Laanemets

Müügiinsener

Rain on ainus mees meie tiimis, kes kõike tõsiselt võtab, isegi naljategemist. Ja nalja teeb ta pagana hästi! Aeg-ajalt riputab Rain pipart keelele, õnneks siiski enda omale, sest talle maitseb tomatimahl. Autos kuulab ta Becki muusikat ja töö juures Sind, sest miski pole Ait-Nordi müügiesindajale tähtsam kui kliendi jutt. Või noh, tomatimahl on natuke tähtsam, aga Rain on õppinud need asjad teineteisest lahus hoidma.

Rain Laanemets

Artem Rusak

Müügiinsener

Artem hindab kõrgelt inimesi, kes pidevalt arenevad, ning peab ka ennast selliseks. Eriti areneb Artem muidugi jäähokis, mida ta jumaldab. Ning kõiges, mis on seotud küttega. Poolnaljatledes võib Artemit soojuspumpade Steve Jobsiks pidada, sest suhtub neisse peaaegu patoloogilise kirega.

Artem Rusak

Raido Malõshev

Tootejuht

Raido elu koosneb vägitükkidest, eriti kulinaarsetest: talle meeldib koos pojaga süüa teha ning kõige paremini õnnestub see köögis, mis on korralikult soojaks köetud. Talvel võib see keeruliseks osutuda, sest kaamosest jubedamat aega annab Raido hinnangul otsida. Õnneks töötab ta õiges kohas ning teab, kuidas ka kõige jahedam hundilaut hubaseks saada. Raido ei talu rutiini ning läheneb väljakutsetele loovalt. Eriti siis, kui saab kõikvõimalikke gadgeteid, widgeteid, äppe ja muid moodsaid lahendusi katsetada.

Raido Malõshev

Heiko Juhkama

Järelteeninduse koordinaator

Heikot kõige rohkem inspireeriv inimene on Rowan Atkinson, aga ole mureta – Sinu küttesüsteeme hooldab ta paremini kui Mr Bean. Heikole meeldivad suurte värviliste piltidega raamatud (loe: soojuspumpade manuaalid) ning krõbe meekana tšilliga (loe: hiina köök). Heiko jumaldab oma pere ning sõpru (loe: Sind ja Sinu küttesüsteeme).

Heiko Juhkama

Kaur Allvee

Tehnik

Kaur on meie tiimi ainus külmafänn, sest tema lemmikpaik maailmas on Antarktika. Süüa meeldib talle aga kuumade paikade roogi, eriti tacosid. Kaur on teotahteline mees, koguni nii teotahteline, et peab oma lemmikraamatuks “tehnilist käsiraamatut”. Täpselt nii – Kaur loeb Sinu soojussüsteemi manuaali isegi siis, kui koduses voodis und ootab. Kui see ei ole kliendile pühendumine, siis mis on?

Kaur Allvee

Alari Kummel

Tehnik

Alari ei jäta sõpru kunagi hätta ning kuulab ära viimsegi mure, millega tema poole pöördutakse. Tema õlg on hädasolijate kuulamistest niiske ja seda paremini oskab ta kuiva ning mõnusat olemist hinnata. Eriti suure hoolega aitab Alari neid, kes külma käes kannatavad. Tõelise remondi- ning tjuunimise spetsina muudab ta hubaseks ning soojaks iga ruumi. Alarile meeldib punk ja heavy metal muusika, mis on sama vürtsised nagu kõik tema lemmiktoidud. Kuid muretsemiseks pole põhjust - objektil kuulab ta muusikat haruharva ning ka siis kõrvaklappidega!

Alari Kummel

Relika Viilas

Assistent

Relika on meie mehise pere kõige tugevam liige. Eks ikka seetõttu, et tegelikult on ta naine. Relika on enesekindel, ekstravertne, ja lühikese süütenööriga – ta võib paari hetkega pehmest kassist tigedaks kiskjaks muutuda. Aga see on hea, sest Relika on alati oma kliendi huvide eest väljas. Ning kes ei tahaks, et tema huvide eest kiskja kombel võideldakse?

Relika Viilas

Marius Vahter

Nõukogu liige

Marius naudib elu kui protsessi. Ta ei planeeri liigselt ette ning oskab ka väikeste asjade üle rõõmu tunda. Talle meeldivad rannavõrkpall ja Dalai Laama, spagetid praevõi ja juustuga ning sinine värv. Marius armastab käia Itaalias (no muidugi – ta jumaldab ju spagettisid!) ning Võrtsjärve ääres. Ja muidugi seal, kus Sinu kodu soojaks muutmist vajab!

Marius Vahter

Tahad meie tiimiga liituda?

Ait-Nord otsib alati inimesi, kes meie väärtusi jagavad. Kui tunned, et tahad inimeste kodusid soojemaks muuta, siis võta meiega ühendust.

Võta meiega ühendust