AIT Nord maakütte blogi

Pane kampsun selga, võta tass kuuma kohvi, loe meie blogi ja kui siis kah soe ei hakka, tuleb Sul ilmselt kodune küttesüsteem välja vahetada.

Mina tänan!

postitas Mart Maaküte | 1.detsember 2020
Ongi kõik. Finito. The end. 
Ma lähen pensionile, mitte küll ametlikule, kuid blogindusega teen sedapuhku lõpparve. Elu on see, mis tuleb siis, kui sul on teised plaanid, nagu üks tark mees kunagi ütles. 
Aga on see vast üks äge sõit olnud, või mis? Olen aastaid sulle kirjutanud ja sina oled mu mõtteid lugemisväärseiks pidanud, mille eest tahan maani kummardada. 
Weekend
Kas mäletad, miks on soojuspump parem kui Weekend? Kui ei, siis kliki siia ja loe uuesti üle! Piisab ehk, kui meenutan, et soojuspump teeb ilusamat häält. 
Mees, kes mõtleb ainult seksist
Ennu mäletad? Meest, kes mõtleb seksist isegi siis, kui kodusest küttesüsteemist kõneleb? Jessas, on see vast ikka tüüp! Kliki siia ja meenuta, kuidas on võimalik isegi akupaagid seksuaalsesse konteksti panna. 
Panen sulle pelletisse vä?
Sattusin sõbra sünnipäeval kogemata rääkima, et plaanin uude majja maakütte panna. Maasoojuspump ja nii edasi, odavam ja mugavam. Teisel pool kartulisalatikausse istus aga jõmm, kes oli siiani vait olnud, ent tegi nüüd ootamatult suu lahti.
„A mida türblit sa maakütte paned,” kukkus tüüp jaurama. „Pane parem pellet.” 
Napilt oleks kismaks läinud. Kliki siia ja meenuta!
Kolm vetsupotti
Mõnel vennal on nii palju pappi, et oma WC-sse kolm potti panna. Ikka selleks, et inimesed vajadusel korraga asjale pääseksid. Või selleks, et pruudile muljet avaldada? 
Kliki siia ja meenuta, kuidas taolisel taadil kord külas käisin.
Ilma roolita auto
Mõni mees üritab sulle ilma roolita autot müüa. Kui rooli kah tahad, tuleb juurde maksta. Kõlab tuttavalt? Ei? Siis kliki siia ja pane kõlama!
Teeme keermega või ilma?
Küllap oled kogenud, et remonti tehes tuleb sul uus keel selgeks õppida. See on keel, mida ainult remondimehed räägivad.
„Kas teeme keermega või ilma?” küsis santehnik, kui hakkas mu kempsupotti paigaldama.
„Kust mina tean! Kuidas parem on?”
„Mõlemal variandil on oma eelised,” ütles santehnik.
Lasin keermega teha. Kahe nädala pärast hakkas uputama. Helistasin santehnikule. „Oleks pidanud ilma keermeta tegema,” teatas see.
Ehk teisisõnu: mina olen süüdi, sest olin palunud keermega teha. Tore tõesti.
Maaküte ei erine tavalisest korteriremondist kuigi palju. Kliki siia ja meenuta, kuidas! 
Mis on parem kui seks?
Hendrik Sal-Saller laulis kunagi, et jalgpall on parem kui seks. Tead, mis veel parem on? Soojuspuuraukude projektile antud ehitusluba! Kuidas nii?
Kliki siia ja tuleta meelde! 
Ja siis kliki siia ja oled veelgi targem!
Hüvasti!
Oh, on ikka toredad ajad olnud sinu seltsis, kulla lugeja. Pisar tuleb silma, kas tead. 
Ehk on mu panusest natuke abi olnud, eriti muidugi korraliku küttesüsteemi hankimisel. Sest nagu ma oma esimeses postituses kuulutasin: olgem eestlased, aga saame ka sooja
Püsi terve ja pea meeles, et soojus on midagi enamat kui number termomeetril!