Päikeseküte

Päikeseküte

Erinevad päikesekütte terviklahendused peagi saadaval!

Püüa päikeseenergia kinni ning tooda elektrit!

Päikeselt jõuab maale kiirgust palju rohkem kui me seda ära suudame kasutada. Leides võimalusi kogu päikesekiirguse kokku koguda, jätkuks sellest energiast tuhandeid kordi rohkem kui inimkond jõuab kulutada.

Päikesekollektor on seadeldis, mis neelduva päikesekiirguse toimel soojendab kollektorit läbivat soojuskandjat, mille vahendusel saab kütta tarbevett. Päikesekollektor töötab protsessis soojusvahetina. Kollektor kasutab vee soojendamiseks Päikeselt saadud energiat, mis jõuab Maale elektromangetilise lühilainelise kiirgusena. Kui päikesekiirgus kollektoris neeldub, muundub ta pikalaineliseks soojuskiirguseks

Eestis on võimalik vabalt päikeseenergia koguda

Eestis langed igal aastal maapinnale enamasti üle 1000 Kwh/m2 päikesekiirgust. Seejuures on sarnased tingimused praktiliselt pooles Euroopas sealhulgas Kesk-Euroopas.

Eesti viimase 15 aasta mõõtmisandmed näitavad pidevat tõusvat trendi seoses atmosfääriolude muutumisega.Eesti eripära on see, et talvekuudel langeb päikesepaneelide tootlikkus oluliselt ehk perioodil märts kuni oktoober toodavad päikesepaneelid pea 90% kogu aastasest energia kogusest.

Eestiga sarnased kiirgusnäitajad on mitmes riigis – näiteks Iirimaal, Suurbritannias, Belgias, Hollandis, Saksamaal, Austrias, Taanis ja Rootsis.

Küsi pakkumist

Parimad

Täpsema infopäringu sooritamiseks vajuta nuppu.

 • 1
  Võta ühendust

  Tule meile külla ja tee kindlaks, kas me Sulle meeldime. Vastame kõigile Su küsimustele (ka sellele, mis värvi on armastus).

 • 2
  Vaatame probleemile otsa

  Aitame Sul selgusele jõuda, milline lahedus Sulle parim oleks. Joonistame Su idee reaalseks plaaniks ning teeme detailse hinnapakkumise.

 • 3
  Hakkame tööle!

  Lööme käed ja muudame ühise nägemuse tegelikkuseks. Paigaldame Sulle küttesüsteemi, mis laseb Sul tegelda asjadega, mida Sa armastad.

Tooted

Efektiivne