Команда AIT Nord

Нам нравится делать серьезное весело, превращать скучное в захватывающее, шутить тогда, когда хочется плакать. Нет такой большой проблемы, чтобы перед ней расклеиваться. Наша команда молода и любопытна, за угрюмым водопроводчиком – это не сюда.

Meie meeskond

Usaldus

Всё начинается с Вас. У Вас есть идея. Возможно, у Вас есть концепция. Или просто маленькое желание. Наша работа – это воплощение в жизнь Вашей идеи, концепции или желания. Компания Ait-Nord тоже когда-то родилась от почти случайной мысли. Сегодня мы уже настолько сильны, что осмеливаемся предложить Вам материализовать и Ваши мысли. Мы хотим создавать нечто ценное, потому что верим, что только так деятельность нашей команды имеет смысл. Обратитесь к нам и позвольте нам, реализовав Вашу идею, сделать мир еще лучше.

Marius Vahter

Juhataja

Marius naudib elu kui protsessi. Ta ei planeeri liigselt ette ning oskab ka väikeste asjade üle rõõmu tunda. Talle meeldivad rannavõrkpall ja Dalai Laama, spagetid praevõi ja juustuga ning sinine värv. Marius armastab käia Itaalias (no muidugi – ta jumaldab ju spagettisid!) ning Võrtsjärve ääres. Ja muidugi seal, kus Sinu kodu soojaks muutmist vajab!

Marius Vahter

Rasmus Leibur

Müügiesindaja

Rasmus on kirglik mineraalvee ja Queeni fänn. Ta ei talu sõna “ei” ning ei võta seda kunagi vastusena, eriti kui asi soojuspumpasid või muid lahedaid küttevidinaid puudutab. Talle meeldivad kuulsa India guru Osho kirjutised ning vabal ajal mängib Rasmus pokkerit – tõsi, mitte kunagi Sinu küttesüsteemidega!

Rasmus Leibur

Raul Kukk

Müügiesindaja

Rauli lemmikinimene maailmas on Jimmy Fallon ja parimatel hetkedel suudab ta peaaegu sama hea koomik olla. Ta peab end positiivseks ning aktiivseks inimeseks, kuigi kipub teinekord natuke “pehmo” olema. Mis on tegelikult hea, sest kellele meeldiks ust jalaga lahti taguv müügimees? Raul joob kõvasti vett, nii et kui ta poole vestluse pealt korraks lahkub, siis ainult selleks, et endale vett juurde tuua!

Raul Kukk

Rain Laanemets

Müügiesindaja

Rain on ainus mees meie tiimis, kes kõike tõsiselt võtab, isegi naljategemist. Ja nalja teeb ta pagana hästi! Aeg-ajalt riputab Rain pipart keelele, õnneks siiski enda omale, sest talle maitseb tomatimahl. Autos kuulab ta Becki muusikat ja töö juures Sind, sest miski pole Ait-Nordi müügiesindajale tähtsam kui kliendi jutt. Või noh, tomatimahl on natuke tähtsam, aga Rain on õppinud need asjad teineteisest lahus hoidma.

Rain Laanemets

Heiko Juhkama

Järelteeninduse koordinaator

Heikot kõige rohkem inspireeriv inimene on Rowan Atkinson, aga ole mureta – Sinu küttesüsteeme hooldab ta paremini kui Mr Bean. Heikole meeldivad suurte värviliste piltidega raamatud (loe: soojuspumpade manuaalid) ning krõbe meekana tšilliga (loe: hiina köök). Heiko jumaldab oma pere ning sõpru (loe: Sind ja Sinu küttesüsteeme).

Heiko Juhkama

Kristiina Vahter

Raamatupidaja

Kristiina töötab õiges kohas, sest üle kõige hindab ta soojust! Aeg-ajalt põgeneb ta seda Taisse otsima, kuid enamasti pakuvad Kristiinale soojust tema lähedased ja sõbrad (ning loomulikult röögatu maasoojuspump, mille kolleegid Kristiina koju paigaldasid). Kristiina on mõõdutundetu melomaan, tema kõrvaklappides rokivad Trad.Attack!, The Avener, Ben Howard, Goldroom, Jacke Isac, James Blake, Little Dragon, Pitto, Pang, Pablo Nouvelle ja veel umbes tuhat artisti, kellest lihtsurelikud midagi kuulnud pole.

Kristiina Vahter

Kaur Allvee

Tehnik

Kaur on meie tiimi ainus külmafänn, sest tema lemmikpaik maailmas on Antarktika. Süüa meeldib talle aga kuumade paikade roogi, eriti tacosid. Kaur on teotahteline mees, koguni nii teotahteline, et peab oma lemmikraamatuks “tehnilist käsiraamatut”. Täpselt nii – Kaur loeb Sinu soojussüsteemi manuaali isegi siis, kui koduses voodis und ootab. Kui see ei ole kliendile pühendumine, siis mis on?

Kaur Allvee

Rando Lindsalu

Tehnik

Rando on üks parajalt paks ja tark mees. Mõni ime, sest kõik vabad hetked sisustab ta seapraadi süües või tugitoolisporti harrastades. Ja loomulikult meeldib Randole lugeda, eriti “Naksitralle”, mille tegevustik meenutab paljuski Rando enda tööd – kassidega tal võidelda ei tule, kuid imeilusa autoga ringi vurada ning teiste inimeste muresid lahendada aga küll!

Rando Lindsalu

Tahad meie tiimiga liituda?

Ait-Nord otsib alati inimesi, kes meie väärtusi jagavad. Kui tunned, et tahad inimeste kodusid soojemaks muuta, siis võta meiega ühendust.

Обратитесь к нам