AIT Nord maakütte blogi

Pane kampsun selga, võta tass kuuma kohvi, loe meie blogi ja kui siis kah soe ei hakka, tuleb Sul ilmselt kodune küttesüsteem välja vahetada.

Tark ei torma, eriti küttesüsteemi uuendades

postitas Mart Maaküte | 10.veebruar 2020

Kui kaalud kodu küttesüsteemi uuendamist, ära tee midagi enne, kuni pole käinud Alpha Innoteci uuel kodulehel

Küte on kopsakas investeering ja tark inimene ei torma. Ükskõik, millise süsteemi sa lõpuks ostad – tee endale teene ning pühenda pool tundi veebilehele, mis võib su otsust oluliselt mõjutada. 

Meie karmis kliimas on soojuspumbad end hästi tõestanud. Eesti pered valivad koduseks kütteallikaks aina enam just Alpha Innoteci soojuspumpasid ja selleks on mitu põhjust. 

 

Esiteks on Alpha Innotec uuenduslikke ja kasutajasõbralikke soojuspumpasid tootnud ja müünud juba üle 20 aasta. Nii keerulises äris nagu küte on kogemusel tohutu kaal. 

Teiseks on maasoojuspump keskkonnasõbralik kütteseade, mis kasutab maapinda salvestunud puhast soojusenergiat. Päikeseenergia talletub suveperioodil maasse ning maasoojuspumba abil saab seda külma saabudes kütmiseks kasutada. Samas on maasoojuspump universaalne – talvel teeb õhu soojemaks, suvel jahutab. 

 

Kolmandaks hoiad Alpha Innotec õhk-vesi soojuspumbaga nii planeeti kui sinu rahakotti. Õhk-vesi soojuspump kasutab õhus sisalduvat soojusenergiat ja kütab sellega soojaks nii hoone kui ka tarbevee. Ümbritsev keskkond on ammendamatu soojusallikas ning Alpha Innoteci õhk-vesi soojuspumbad panevad selle Sinu kasuks tööle. 

Neljandaks on õhk-vesi soojuspump vaieldamatult üks keskkonnasõbralikumaid seadmeid, mida kodu kütmiseks kasutada. Alpha Innoteci õhk-vesi soojuspumba omanik teed heateo loodusele ning sellega ka iseendale ja oma lastele. Kes ei tahaks kuuluda „maailma päästmise armeesse”!

Viiendaks on Alpha Innoteci pumpade eluiga kuni 20 aastat! Vähemat pole Saksamaal toodetud masinatest põhjust oodatagi. 

Kuuendaks on Alpha Innoteci pumbad ülivaiksed. Isegi külmutuskapp teeb valjemat häält. Alphaga köetud kodu on hubaselt soe, lärmi pole aga mingisugust.

 

Seitsmendaks on Alpha Innoteci pumbad Eesti turul pikalt vastu pidanud. Paljud Eesti suurimad ja erilisemad küttelahendused toetuvad just Alpha Innoteci seadmetele. Näiteks lennusadam, meremuuseum ja mitmed Eesti mõisad. 

Ja kaheksandaks pakutakse Alpha Innoteci pumpadele Eestis korralikku hooldust. See annab kindluse, et tehtav investeering end pikalt õigustab. Alpha Innoteci inimesed pole mitte ainult asjatundlikud, vaid ka lõbusad ja vahvad. Kui pumbaga peaks midagi juhtuma, ei kuule sa vingumist ega süüdistamist ning probleemid lahenevad naerusui! 

Niisiis ära osta midagi enne, kui pole kõigi võimalustega tutvunud. Külasta Alpha Innoteci uut veebilehte ja võta küsimuste korral kindlasti ühendust.