Paigaldatud soojuspumbad
ja küttelahendused

„Sajad ja sajad pumbad üle Eesti ei saa eksida: Ait-Nord teab, mida teeb! Oleme uhked iga soojuspumba üle, mis sadadele tuhandetele inimestele sooja toodavad.

Eramu Lõosilma teel

Eramu Lõosilma teel

Lõosilma teel asuva eramu küttesüsteemi täiendati ülimalt nutika küttelahendusega. Küttesüsteemi integreeritud õhk-vesi soojuspump Alpha innotec LWD 90A varustab hoonet kütte ning sooja tarbeveega. Süsteemi integreeritud multifunktsionaalne akumulatsioonipaak SISS 900/200 võimaldab süsteemi temperatuure mõistlikult kihistada. St, et mahuti ülaosas (kus asub pudel-boiler) hoiame kõrgemat temperatuuri ning mahuti alasosas hoiame temperatuuri tasemel, mis on ettenähtud automaatikas seadistatud küttekõvera järgi.

Mahuti alasosa on varustatud siuga, läbi mille annavad vaakumtoru paneelid oma soojusenergia esmalt maja küttesüsteemile (mõistlik ekspluatatsioon tulenevalt madalamatest temperatuuridest) ning kaudselt ka kogu maja tarbevee süsteemile.

Käesolevat lahenduse täpsemat tööpõhimõtet käsitleb artikkel: http://ait-nord.ee/voimas-kombinatsioon-eramule-ohk-vesi-soojuspump-paikesekute-tasuv/ .