Paigaldatud soojuspumbad
ja küttelahendused

„Sajad ja sajad pumbad üle Eesti ei saa eksida: Ait-Nord teab, mida teeb! Oleme uhked iga soojuspumba üle, mis sadadele tuhandetele inimestele sooja toodavad.

Kortermaja Kristiines

Kortermaja Kristiines (Koskla tn 7)

Kortermaja Koskla tänaval teostas täiskomplekt-lahenduse. Soojustati nii hoone fassaad kui ka katus, katusele paigaldati võimas 31 kW Alpha innoTec õhk-vesi soojuspump LW 310A, süsteemi lisati päikeseküte (katusele paigaldati 9 x 30 vaakumtoru kollektorit), renoveeriti hoone ventilatsioon ning samuti korrastati kortermaja radiaator-küttesüsteem.

Kogu ülal nimetatud töödele pani õla alla ka SA Kredex toetades kogu ettevõtmist 35% protsendiga.

Lõpptulemiks mugav, hubane ning ökonoomne toasoe kõigile maja elanikele ning seda kõike ilma lisakulutusteta! Kõlab küll uskumatuna, kuid reaalselt mõõdistatud tulemused kinnitavad seda, et kortermaja säästab igakuiselt rohkem kui seda on renoveerimistöödeks võetud laenukohustus.

Koskla tänava kortermajast koostasime ka tutvustava video, mis annab juba parema ülevaate teostatud lahendusest: https://www.youtube.com/watch?v=gjP2JyfadbE.

Siit ka üleskutse kõigile Korteriühistu esimeestele, esinaistele ning ühistu liikmetele: Võtke meiega ühendust ning kaardistame koos optimaalseima lahenduse, mis Teie kortermajale kõige sobilikum võiks olla.