AIT-Nord meeskond

Meile meeldib teha tõsiseid asju lõbusalt, muuta igavad tegevused põnevateks ja teha nalja seal, kus pahatihti nutma puhketakse. Meie tiim on nooruslik ja uuendusmeelne, pahurat torumeest tuleb Sul mujalt otsida.

Ait-Nord tiim

Kõik algab sinust.

Sul on idee. Võib-olla on Sul visioon.
Võib-olla lihtsalt üks pisike soov.

Meie töö on Sinu idee, visioon või soov tegelikkuseks muuta. Ka Ait-Nord algas kunagi ühest peaaegu juhuslikust mõttest. Täna oleme me juba nii tugevad, et julgeme Sinu omi ellu viia.

Me tahame luua väärtust, sest usume, et ainult nii on meie meeskonna tegevusel mõtet. Võta meiega ühendust ja luba meil oma ideed tegelikkuseks muutes maailm veel paremaks kohaks teha.

Rasmus Leibur

Juhataja

Rasmus on ühest küljest nagu ajaloo esimene mees Aadam. Ülerõivad on tema jaoks pigem tüütu kohustus ja isegi soojuspumpadele mõeldes lööb temas välja ürgmees. „Mida soojem kodu, seda lihtsam on mööda maja ihualasti ringi joosta,” teatab ta reipalt. Teisalt on Rasmus tubli pereisa, kelle elumoto on lihtne: „Kui mu lastel on hea, siis on ka minul hea.” Rasmuse suurim anne on oskus inimestes nende tõeline potentsiaal välja tuua. See kehtib nii kolleegide, pereliikmete kui ka AIT Nordi klientide kohta – kui sa ei tea, milline küttesüsteemi su kodu kõige mõnusamaks muudab, siis küsi Rasmuse käest!

Rain Laanemets

Müügiinsener

Rain on AIT Nordi raudvara, kes on inimeste kodusid juba pikki aastaid soojemaks muuta aidanud. Kui Raini käest küsida, millised kolm sõna tal soojusega seoses esimesena pähe kargavad, on vastus nobe: särk, kohe, maha. Olgem ausad – mida üks hämmastava füüsilise vormiga mees muud saakski öelda! Lisaks punnis triitsepsile iseloomustab Raini kohusetundlikkus ja rõõmsameelsus. Ometi on Rainil ka üks suur puudus: ta tahab alati inimestele vastu tulla ja mõnikord lõpeb see talle endale kahjulikult. Tasub meeles pidada, kui Rainiga soojuspumba hinna üle kaupled! 

Artem Rusak

Erakliendi müügijuht

Artem armastab lisaks soojuspumpadele muusikat – tema üks suuremaid tugevusi on DJ-tamine (ehk plaatide keerutamine). Artemi ei kohuta isegi karaoke ning esmajärjekorras laulaks ta Grigori Lepsi pala „Cамый лучший день”. Samas võiks ta vabalt ka „Meremehe armastusega” hakkama saada, sest kui Artemilt küsida, millised kolm sõna talle soojusega kõige enam seostuvad, on vastus selline: pere, meri ja armastus. Artemile meeldib kallistada, nii inimesi kui maasoojuspumpasid. Pea seda meeles, kui temaga kohtud!

Mart Toom

Müügiinsener

Kui Mardist tehtaks film, peaks teda mängima Cillian Murphy. Ja kui sa tead, kes on Cillian Murphy, saad kiiresti aru peamisest: Mart ei ole mingi „tavaline” mees. No kuulge – kellele meeldivad samaaegselt bussijuhtide nahkvestid (mille uuesti moodi tulemist Mart kannatamatult ootab) ja 70. aastate Miami? Mart hindab kvaliteeti kõiges – nii kolleegides kui töös – ning esimene küsimus, mille ta kolleegidele ja klientidele esitab, on jahmatavalt isetu: „Kas ma saaksin teile kuidagi kasulik olla?”

Raido Malõshev

Tootejuht

Esmapilgul võib Raido su ära ehmatada: tema huumor on mustemast mustem, habe pikemast pikem, ning lemmiklaul on Metallica „Whiskey in the Jar”. Lähemal tutvumisel osutub Raido aga ülisümpaatseks inimeseks, kes hindab üle kõige tugevat meeskonda ning vestiga ülikondi, mille ta igal võimalusel selga ajab. Raido klaas on alati pooltäis (nagu ka viskikann!) ning see tähendab vaid üht: kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! Rutiin Raidole ei meeldi, nii et temaga suhtlemisel tuleb olla valmis üllatusteks, mis on alati meeldivad! 

Tatjana Kovadlo

Juhiabi

Tatjana on soojust pakkuva ettevõtte jaoks asendamatu vara, sest päikeselisemat inimest on raske ette kujutada. Tatjana elumoto on lihtne: käitu teistega nii, nagu tahad, et sinuga käitutakse. Ja loomulikult soovib Tatjana, et temaga käitutaks vastutulelikult ja rõõmsa huumoriga – kõige rohkem ajab teda naerma teiste hea tuju. Kuna naer Tatjanale meeldib, hoolitseb ta alati kõigi ülejäänute meeleolu eest. Kui Tatjanalt küsida, mida ta teeks siis, kui saaks ühe päeva jooksul ükskõik mida teha, vastab ta kiiresti: „Ühest päevast ei piisa.” Oma suurimaks andeks peab Tatjana oskust kuulata teisi ja kui see ei iseloomusta üht täiuslikku assistenti, siis me ei tea, mis iseloomustab.

Lauri Tajur

Järelteeninduse juht

Laurit võib ühest küljest äärmuslikuks pidada: ta jumaldab tšillipipart (ja usub tõsimeeli, et selle söömine annab inimesele sooja), unistab helikopteri juhtimisest ning elab selle nimel, et asjad juba eile valmis saaksid. Teisalt on esimene mõte, mis Laurile tööle saabudes pähe kargab, alati positiivne – varsti saab jälle nalja ning uusi ja huvitavaid asju õppida. Lauri on veendunud, et elu läheb ainult paremaks. Seetõttu vaatab ta tuleviku suunas ega hädalda kunagi. Olgem ausad –paremat kombinatsiooni kui „äärmuslik positiivsus” annab otsida. Seetõttu võivad Lauri kliendid end muretult tunda, sest võimalikud probleemid lahenevad kiiresti ja sajaprotsendiliselt – lotot mees ei mängi ning asju teeb ta alati ja ainult kindla peale. 

Heiko Juhkama

Järelteeninduse tehniline juht

Heikole meeldib naerda ning isegi halvad naljad ajavad ta valjuhäälselt lõkerdama. Seetõttu pole tema seltskonnas põhjust karta, et keegi su anekdoodi peale mugistama ei hakka, kui esitus välja ei kuku. Heiko ei lähe kunagi närvi ega ela end teiste peal välja, mis on ühe hooldusjuhi juures ülioluline. Veidi vähem oluline on aga mõningane organiseerimatus, mille Heiko kohe ausalt üles tunnistab, kui tema käest küsida. Nii et ole valmis sellekski, kui tehnik kolm minutit varem (mõnikord ka hiljem) su ukse taha ilmub.

Raigo Brauer

Järelteeninduse koordinaator

Raigo tähtsaim põhimõte on lihtne: tee teistele seda, mida soovid, et ka sulle tehtaks. Oma suurimaks puuduseks peab ta aga oskamatust „ei” öelda. Seetõttu on Raigo parim mõeldav inimene, kellele helistada siis, kui soojuspump hooldust vajab. Raigo puhul võid kindel olla, et asjad sujuvad kiirelt ja liigse nikerdamiseta. Ta hindab lihtsust isegi muusikas: kui tal midagi laulda paluda, on esimene valik Crash Test Dummies ja nende pala „Mmm Mmm Mmm Mmm”, sest seda on lihtsalt nii mõnus kaasa joriseda. 

Kaur Allvee

Tehnik

Kui Kaur saaks ajas rännata, liiguks ta tulevikku, et saabuvaks paremini valmis olla. Tulevik meeldib Kaurile teiselgi põhjusel: ta kipub ebameeldivaid kohustusi alati homsesse lükkama. Soojuspumpadega seotud asjad pole aga ebameeldivad ning seetõttu tuntakse Kauri tõeliselt tähelepaneliku ja oma kohuseid hindava tehnikuna. Kaur on enda sõnutsi intensiivse miimikaga mees, nii et kui temast eluloofilm kunagi valmib, sobib nimiossa kõige paremini Rowan Atkinson. Sellega sarnasused Kauri ja Mr Beani vahel ka piirduvad, sest Mr Allvee ei äpardu peaagu mitte kunagi.

Alari Kummel

Tehnik

Kuuldavasti pidi muusikamaitse inimest kõige paremini iseloomustama ja kui Alarilt küsida, millist laulu ta une pealt laulda suudaks, on vastus ootamatu: „Tequila”. See on nimelt instrumentaalpala ning Alari valik on tõepoolest iseloomulik, sest mees elab lihtsa põhimõtte järgi: palju kära, vähe villa. Just seetõttu on Alari ideaalne soojuspumpade tehnik, sest ta teeb tööd ega seleta igal võimalusel, kuidas ta eile langevarjuga hüppamas käis (kuigi just seda tahab ta maailma asjust kõige rohkem teha). „Ela ja lase teistel ka elada,” ütleb Alari, kui temalt elumotot küsida. No kes sellist meest üle koduukse ei tahaks lasta?

Marius Vahter

Asutaja ja juhatuse liige

Kui otsida sõna, mis AIT Nordi kõige paremini iseloomustaks, siis küllap on see „ausus”. Me teeme kõike ausalt – isegi kui asjad mõnes muus osas kohe ei õnnestu. Aususe on AIT Nord pärinud oma asutajalt Mariuselt, kes püüab alati ja päriselt enda vastu aus olla. Ta avaldab oma soove, räägib oma hirmudest ning naerab naljade (eriti Raul Kuke omade) üle, mis võib-olla vaid teda naerma ajavad. Heast lõõbist ei ütle Marius kunagi ära ning esimene laul, mis tal une pealt meelde tuleb, on „Nüüd elan Lasnamäel” – küllap seetõttu, et ühel päeval soovib Marius ka selle linnaosa loodussõbralike soojuspumpadega soojaks kütta. 

Aitame sind soojuspumba valikul

Tule tasuta konsultatsioonile.

Täida vorm ja leiame koos Sulle sobivaima lahenduse.

Soojuspumba müügimehed