Soojuspumbad eramajadele

Me ei maga enne, kui Su kodu, kontor või kasvõi tööstuskompleks on korralikult soojaks köetud.
Ja kui vajad Jõuluvana või meest, kes pulmas “kibe!” hüüab, siis saame sellegagi hakkama.

Soojuspumbad eramajadele

Ela Sa linnas või maal, oma majas või korteris – Sul on võimalik kasutada soojuspumpa ning seeläbi vähendada CO2 paiskamist atmosfääri.

Maasoojuspumba horisontaalse kontuuriga paigaldamiseks on vaja 3 ruutmeetrist vaba maapinda iga köetava ruutmeetri kohta.

Võimalik on kasutada ka vertikaalset kontuuri ehk soojuspuurauke, mille kogupikkus sõltub maja küttekoormusest ja pinnase tüübist – selle määrab juba meie spetsialist.

Soojuspuuraukudega ei riku me krundil tehtud haljastust ja kõik Su põõsad ja puud seisavad edaspidigi täpselt seal, kus nad praegu Sulle silmailu pakuvad. Kogu lahendus vajab ruumi ca 50 – 80 m2 ning selle pindalaga saab töö tehtud.

Kui mingil põhjusel pole maast energiat võimalik ammutada, siis on saame kasutada õhk-vesisoojuspumpa. Meil on pakkuda nii sise- kui välispaigaldusega seadmeid.

Niisiis pole Sul ühtegi vabandust soojuspumbale ülekolimist edasi lükata! Me soovitame Sul oma küttesüsteemi justnimelt maasoojuspump lisada – nii käitud on kahtlemata kõige efektiivsemalt ning kulusäästlikumalt.

Me disainime Sulle sobiva soojuspumbalahenduse sõltumata oludest.

 1. Kui Sul on piisavalt krundipinda ning Sind ei morjenda, et see segi kaevatakse, siis paigaldame Sulle horisontaalse kollektori ning soojuspumba, mis kogu soojuse kinni püüab ning maja küttesüsteemi lükkab
 2. Kui Sul ei ole piisavalt krundipinda või on haljastus püha ning midagi ei tohi puutuda, siis paigaldame Sulle maasoojuspumba koos vertikaalsete soojuspuuraukudega või õhk-vesi soojuspumba
 3. Kui Sinu soov on lisada oma küttesüsteemi kindlasti just õhk-vesi soojuspump, kuid Sa ei taha maja kõrval õues soojuspumba välisosa näha, siis paigaldame Sulle sisetingimuste õhk-vesi soojuspumba.
Eramu Merirahus

Merirahus asuvale eramule liideti võimas Alpha-innoTec õhk-vesi soojuspump LW 160H-A/V Inverter.

Tegemist on vaieldamatult turu ühe parima õhk-vesi soojuspumbaga. Soojuspump on varustatud (nagu Alpha-innoTec seadmetele kohane) massiivse aurustiga võimaldamaks võimalikult intensiivset soojusülekannet ka karmimate pakastega.

 

 

Eramu Saaremaal

Eramu küttesüsteemi liideti sisetingimustesse paigaldatav õhk-vesi soojuspump LWC 120. Õhk-vesi soojuspump kasutab külmema välistemperatuuri korral tippude katmiseks lisa elektrienergiat.

Paarismaja Türil

Türil asuvad paarismajad varustati 6 kW maasoojuspumpadega alterra WZS.

Eramu Orissaares

Eramu küttesüsteemi liideti 14 kW võimsusega maasoojuspump Alpha-innoTec SWC 140. Eramu küttesüsteemis figureerib lisaks maasoojuspumbale ka puukütte-katel ning päikesepaneelid.

Kogu süsteem toimib automaatselt ning on juhitud läbi Alpha-innoTec juhtautomaatika Luxtronik 2.0.

Küsi pakkumist

Parimad

Täpsema infopäringu sooritamiseks vajuta nuppu.

 • 1
  Võta ühendust

  Tule meile külla ja tee kindlaks, kas me Sulle meeldime. Vastame kõigile Su küsimustele (ka sellele, mis värvi on armastus).

 • 2
  Vaatame probleemile otsa

  Aitame Sul selgusele jõuda, milline lahedus Sulle parim oleks. Joonistame Su idee reaalseks plaaniks ning teeme detailse hinnapakkumise.

 • 3
  Hakkame tööle!

  Lööme käed ja muudame ühise nägemuse tegelikkuseks. Paigaldame Sulle küttesüsteemi, mis laseb Sul tegelda asjadega, mida Sa armastad.

Tooted

Efektiivne