Est Rus

AIT-Grupp jätkab laienemist

08.08.2023

AIT-Grupp jätkab laienemist soetades uue tootmishoone

AIT-Grupp andis augustikuu alguses teada, et jätkab laienemist ja suurendab soojuspumpade tootmist Kasendorfi peakontori piirkonnas. AIT-Grupil on plaanis osta naaberettevõtte Maja-Werke tehase ning läbi selle kahekordistada tootmisvõimsust kuni 300 000 ühikuni. Tootmisrajatiste ümberehitus toimub järk-järgult järgmise paari kuu jooksul ning tootmine uues hoones algab juba 2024. aasta alguses.

Uuel ligikaudu 50 000 m² suurusel alal, millest üle 30 000 m² tootmis-, lao- ja kontorihooneid laiendab ettevõte oma peamiselt õhk-vesi ja maasoojuspumba tüüpi soojuspumpade tootmist, samuti suuremaid ühikuid kaubamärkidele Alpha innotec ja Novelan. Läbi strateegilise omandamise tekib ettevõttel võimalus lisaks Maja-Werke tehasele omandada ka selle tööjõud.

Tegevjuht Sjacco van de Sande lisas: “Meie eesmärk on rahuldada pidevalt kasvavat soojuspumpade nõudlust Euroopas, suurendades järjepidevalt oma tootmist. Peakontori laienemisega Kasendorfis võtame vajalikud meetmed selle eesmärgi saavutamiseks.” 

Tegevjuht Marco Roßmerkel lisab: “Viimased 25 aastat on meie peamises fookuses olnud innovatiivne tehnoloogia soojuspumpade jaoks. Meie eesmärk on hoida seda edulugu käimas ning jääda truuks meie peakontorile Kasendorfis.” 

Investeerides Kasendorfi “soojuspumpade orusse” – nagu ettevõte nimetab oma peakontori ümbruse piirkonda – rõhutab AIT-Grupp oma pühendumust tehnoloogiale ja toodetele, mis on valmistatud Saksamaal.

AIT-deutschland / AIT-Grupi kohta lisaks:

AIT-deutschland GmbH on osa NIBE Grupist, juhtivast Euroopa jätkusuutlike energialahenduste pakkujast. Ettevõte on asutatud 1998. aastal. AIT-Grupp on tänaseks üks Euroopas tegutsevaid turuliidreid soojuspumpade ja jahutustehnoloogia valdkonnas. Ettevõttel on kokku üle 1400 töötaja, kes tegutsevad peamiselt Kasendorfi piirkonnas ning lisaks tütarettevõtetes ja filiaalides Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. AIT-Grupi tooteid võib leida Alpha innotec, Novelan ja KKT jahutite kaubamärkide all lausa 25 eririigis.

Kliki siia, kui soovid näha meie soojuspumpade valikut

Kliki siia, kui soovid vaadata videoid, kus eksperdid jagavad teadmisi ja kliendid kogemusi

Kliki siia, kui soovid rohkem lugemismaterjali soojuspumpadest